W Naszym sklepie chcemy maksymalnie ułatwić Państwu proces płatności, zachowując jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa. W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.  Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Płatności tego typu realizowane są w naszym sklepie przez systemy:
  1) PayU
  – PayU – przelew błyskawiczny
  – PayU – odroczona płatność 30 dni (szczegóły płatności opisane są podczas wyboru tej opcji przy składaniu zamówienia)
  – PayU – sprzedaż ratalna (szczegóły płatności opisane są podczas wyboru tej opcji przy składaniu zamówienia)
  2) PayPal
  3) Przelewy24 – dzięki wybraniu płatności elektronicznej przelane kwoty za zamówienie są księgowane niemalże natychmiastowo na koncie sklepu www.ubierajdziecko.pl co przyśpiesza w znaczny sposób czas realizacji zamówienia.
  4) DotPay – dzięki wybraniu płatności elektronicznej przelane kwoty za zamówienie są księgowane niemalże natychmiastowo na koncie sklepu www.ubierajdziecko.pl co przyśpiesza w znaczny sposób czas realizacji zamówienia.
 • Płatność za pobraniem – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat. Przy wyborze metody płatności za pobraniem realizacja zamówienia przyśpieszona jest w znaczny sposób.
 • Przelew tradycyjny – Za pomocą swojego banku należy wykonać przelew na podane konto: mBank S.A 34 1140 2004 0000 3902 7658 2782 wpisując w temacie numer zamówienia. Zaraz po zaksięgowaniu kwoty na koncie przystępujemy do realizacji zamówienia.
Udostępnij